To'liq avtomatik ikki boshli aylanuvchi chekka tikish apparati
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 300 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC, dvigatel, podshipnik, tishli g‘ildirak |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 6KW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 1300 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 3600*2800*2310 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5876 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 6KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 3600*2800*2310 mm |
| O'lcham oralig'i | minimal: 25*25 sm; maksimal: 75*50 sm |
| Ish samaradorligi | 300 dona/soat (30*30 sm) |
| Vazn | 1300kg |
| Etiket olchami | Sovuq belgi, yagona belgi, qayrilgan belgi, kenglik < 5 sm |
| Jarayon tavsifi | Uchta aylana to‘liq chetgacha |