Kenglik bo'yicha to'qilgan to'qimasi uchun yuqori tezlikdagi 4 burchakli aylanuvchi qoplash tizimi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 3 dona/daq | Asosiy komponentlar | PLC, podshipnik, dvigatel |
| Voltaj | 220 V | Quvvat(W) | 6KW |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 1500 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 4800*1600*2000 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5868 |
| Voltaj | 220 V |
| Quvvat | 6KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 4800*1600*2000 mm |
| O'lcham oralig'i | 450*450 mm |
| Ish samaradorligi | 3 dona/daq |
| Vazn | 1500 kg |
| Tikish mavjud | oVERLOCK |