TPET avtomatik palto tikuv mashinasi (asosiy komponent sifatida dvigatel bilan)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 220 V | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 10500 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
| Sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatish | Maydonni o'rnatish, sozlash va o'qitish | Qo'llaniladigan sanoatlar | hotel |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6661 |
| Vazn | 10,5 T |
| O'lchov | 1500*900*300 sm |
| Quvvat | 16kw |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 380V |
| Soatlik quvvat | 200–220 dona/soat |
| Tikuv tezligi | 4500r/min |
| Etiket olchami | kenglik: 10–50 mm, uzunlik: 20–100 mm |
| O'lcham oralig'i | kenglik: 1,5–2,8 m, uzunlik: 1,5–2,8 m |
| Tikish mavjud | zanjir tugunlari, 3 ignali 5 ipli, interlok; yopish, bukuv, qoʻshilgan qirralarni qoʻyish, ikki qatlamli qoʻshilgan qirralarni qoʻyish |