Yuklamali to'qimasi uchun yuqori tezlikdagi ikki tomonlama uzunlamas tikuv tizimi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 12-16m/min | Asosiy komponentlar | PLC, podshipnik, dvigatel |
| Voltaj | 220 V | Quvvat(W) | 1,5 kW |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 500 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 2550*1600*1980mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5302 |
| Voltaj | 220V |
| Quvvat | 1,5 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 2550*1600*1980mm |
| O'lcham oralig'i | 200-800мм |
| Ish samaradorligi | 12-16m/min |
| Vazn | 500 kg |