Avtomatik paxta sovuti ochgichi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 75 m/min | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 5 kW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 3000 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 3880 mm × 3920 mm × 2980 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5834 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 5 kW |
| O'lchov | 3880 mm × 3920 mm × 2980 mm |
| Qo'llaniladigan eng kichik sovut kengligi | 200mm |
| Havo kompressor | 0.7MPa |
| Maksimal kesish tezligi | 75 m/min |
| Vazn | 3T |
| Asbob bosh qismi kengligi | Asbob bosh qismi kengligi |
| Asbob bosh qismlari soni | 7 |
| Komponentlar | Kirish ramkasi, asosiy ramka, kesuvchi modul, chiqish ramkasi, elektr boshqaruv qutisi |