O'rnatilgan ipli yostiq yasash mashinasi, avtomatik ipni joylashtirish, aylana burchakda tikuv, 3–5 ipli overlok (ixtiyoriy)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 2005 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6702 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 6,5 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 4010 * 3740 * 1950 mm |
| Qo'llaniladigan to'qimachilik mahsulotlari | Turli xildagi podushka to'qimachilik materiallari |
| O'lcham oralig'i | 700*700mm ichida |
| Ish samaradorligi | 20 s/dona (maqsad) |
| Vazn | 2005 kg |