Yuqori quvvatli kesish va qayta o'ralish tizimi (mop ishlab chiqarish uchun)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 1200 m/soat | Asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 6KW |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 4200 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 7654×5000×2525 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5901 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 6KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 7654×5000×2525 mm |
| O'lcham oralig'i | kenglik ≤ 2,2 m |
| Ish samaradorligi | 1200 m/soat |
| Vazn | 4200kg |