Sanoat darajasidagi mos keladigan yotoqqa qo'llaniladigan gazlama tikuv mashinasi, bitta operator uchun, bir vaqtda 3–4 dona mahsulotni avtomatik ravishda qirqish, uzunlik doirasi — 6–9 m, yapon tizimi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 220 V | asosiy komponentlar | Dvigatel, motor |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 500 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6612 |
| Voltaj | 220 V |
| Quvvat | 3.5kw |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 1000 × 1500 × 2400 mm |
| O'lcham oralig'i | 6-9m |
| Ish samaradorligi | 60 dona/soat |
| Vazn | 500 kg |