To'liq avtomatik yotoqqa qo'llaniladigan gazlama tikuv mashinasi, to'rt tomonlama qirqish (1–10 sm vertikal, 1–2,5 sm gorizontal qirqish kengligi), Omron tizimi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | asosiy komponentlar | Dvigatel, PLC, dvigatel |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 12000 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6660 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 32KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 1600 × 1100 × 300 sm |
| O'lcham oralig'i | Uzunligi: 1,5 m – 3,05 m; Kengligi: 1,35 m – 3,05 m |
| Ish samaradorligi | zanjir tugunlari: 300 dona/soat; qulflanuvchi tugunlar: 150 dona/soat |
| Vazn | 12000kg |
| Tikish mavjud | zanjir yoki qulflanuvchi tugunlar — ixtiyoriy yuraklanadigan ikkilamchi qatlamli gem mavjud |