Avtomatik parda tikuv mashinasi ET-3360 60-90 sm hajm doirasida, soatiga 350 dona ishlab chiqarish, to'liq avtomatik chegarani kesish, bulut orqali boshqaruv
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | asosiy komponentlar | Dvigatel, motor |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 1450 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-3360 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 5 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 900 * 200 * 200 sm |
| O'lcham oralig'i | 69-90 sm |
| Tikish tezligi | 2000-3500 aylanish/daqiqa |
| Ish samaradorligi | 350 dona/soat |
| Vazn | 1450kg |