Avtomatik Uzunlik va Kesma To'lqinli Qirralarni Bo'lish Mashinasi ET5836CS/28
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 4800 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380V | Quvvat(W) | 15KW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 3000 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 5000*3600*2500 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5836CS/28 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 15KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 5000*3600*2500 mm |
| O'lcham oralig'i | Uzunlik: 300-1000mm Kenglik: 300-800mm |
| Ish samaradorligi | 4800 dona/soat |
| Vazn | 3000 kg |