Avtomatik dam olish uzunligini tikish mashinasi zanjir tikuv bilan chiqindilarni so'rish, cheksiz uzunlikda 1 m gacha diametrli o'ralgan matolar uchun
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 720-800m/soat (Igna orasidagi masofa 3-4mm) | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 220 V | Quvvat(W) | 1.3KW |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | Og'irlik (KG) | 400 |
| brend nomi | TPET | олчов (У*П*Б) | 420*170*220 sm |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5831/A/HS |
| Voltaj | 220 V |
| Quvvat | 1,3 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 4200 * 1700 * 2200 mm |
| O'lcham oralig'i | 250-650mm |
| Ish samaradorligi | 720-800m/soat (Igna orasidagi masofa 3-4mm) |
| Vazn | 400 kg |
| Tikish tezligi | 4500 aylanish/daqiqa |
| Tikish mavjud | zanjir/tortish tikuv ixtiyoriy |
| Komponentlar | Ikki to'g'ridan-to'g'ri drive overlock mashinasi, elektron tezlikni sozlash sinxron tortish |
To'qimachilik uskunalari mutaxassislari jamoamiz ishlab chiqarish ehtiyojlaringiz uchun ajoyib yechim topishga tayyor. Biz sizga butun jarayon davomida shaxsiy mutaxassis maslahati hamda individual yordam ko'rsatamiz.