Kasbiy yostiq qopqog'i uchun tikuv mashinasi, payvandlangan og'ir ramka, 2 mm po'lat, avtomatik etiketka berish, CE sertifikatlangan, 52 sm standart kengligi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 500 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 12.5kw |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 5000 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 570 * 670 * 250 sm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6620 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 12.5kw |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 570* 670 * 250 sm |
| O'lcham oralig'i | uzunligi: 800-1000 mm, kengligi: 520 mm |
| Ish samaradorligi | 500 dona/soat |
| Vazn | 5000kg |
| Tikish mavjud | yagona/ikkita ignali zanjir tikuv, 3 va 5 ipdan iborat tikuv |