TPET tovallang siqish qadoqlash mashinasi ET-7722
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 10–20 soniya/bundle | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380V | Quvvat(W) | 1kw |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 580 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 2000*800*2650 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-7722 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 1kw |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 2000*800*2650 mm |
| O'lcham oralig'i | uzunligi: 30–80 sm kengligi: 10–80 sm |
| Ish samaradorligi | 10–20 soniya/bundle |
| Vazn | 580 kg |
| Jarayon tavsifi | barcha sovut mahsulotlarini siqib paketlash uchun mos |