Yuqori tezlikdagi tayyor ekosumkalar tikuv liniyasi (500 dona/soat)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 360-480 dona/soat | Asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | 220V | Quvvat(W) | 4kw |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 1500 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 300 * 135 * 220 sm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6850Ⅱ |
| Voltaj | 220 V |
| Quvvat | 4kw |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 300 * 135 * 220 sm |
| O'lcham oralig'i | kenglik: 420-720 mm, uzunlik: 320-680 mm |
| Tikish tezligi | 3500 aylanish/daqiqa |
| Etiket olchami | uzunlik: 4-8 sm, kenglik: 3-5 sm, bukilmadigan yorliq mavjud |
| Ish samaradorligi | 360-480 dona/soat |
| Vazn | 1500 kg |