Швидкісна готова до експлуатації екологічна швейна лінія для виготовлення сумок (500 шт./год)
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 360-480 шт/год | Основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 220В | Сила (W) | 4 кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 1500 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 300 * 135 * 220 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-6850Ⅱ |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 300 * 135 * 220 см |
| Діапазон розмірів | ширина: 420-720 мм, довжина: 320-680 мм |
| Швидкість шиття SPD | 3500 об/хв |
| Розмір етикетки | довжина: 4-8 см, ширина: 3-5 см, можливість складання мітки |
| Ефективність | 360-480 шт/год |
| Вага | 1500кг |