Mikrofiber sovunlar qirralari uchun dasturlanadigan ikkita boshli aylanuvchi tizim
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 240–260 dona/soat | Asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 6KW |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 1500 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 4400×2800×1960 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5875 |
| Voltaj | 380V |
| Quvvat | 6KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 4400*2800*1960 mm |
| O'lcham oralig'i | min: 30*30 sm, maks: 75*50 sm |
| Ish samaradorligi | 240–260 dona/soat |
| Vazn | 1500 kg |
| Tikish mavjud | aylana burchakli chet qismi |