Програмована двоголівкова роторна система для обробки країв мікрофібрових рушників
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 240–260 шт./год | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 6 кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 1500 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 4400 × 2800 × 1960 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5875 |
| Напруга | 380В |
| Потужність | 6 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 4400 × 2800 × 1960 мм |
| Діапазон розмірів | мін.: 30 × 30 см, макс.: 75 × 50 см |
| Ефективність | 240–260 шт./год |
| Вага | 1500кг |
| Наявні строчки | заокруглений край із перевищенням краю (overedge) |