Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 220 В | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| звіт про тестування обладнання | Надано | відео вихідного контролю | Надано |
| Гарантія | 1 рік | вага (кг) | 150 |
| місце походження | Цзянсу, Китай | назва бренду | TPET |
| Надання післяпродажного обслуговування | Інженери, доступні для обслуговування машин за кордоном | Потужність | 220 В, 2,8 кВт |
| Повітряний тиск | ≥0.6мпа | Відповідні галузі | готелі |
| Розмір | 110×80×110 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | TP-2210 |
| Вага | 150кг |
| Розмір | 110×80×110 см |
| Потужність | 2.8кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 220В |
| Частина | Завдяки попередньому пристрою для розрядження, швидкому нагріванню, двигуну з регульованою швидкістю, пристрою для намотування та розпилювача; шаблон — підлоговий, бічна обмежувальна планка, передня направляюча планка, штовхальні пластини |
| Швидкість мотора | 0–70/хв |
| Діапазон температур | 0-250℃ |
| Сфера застосування | швейна промисловість, повсякденний одяг, спортивний одяг, різноманітні види нашивок «черепаша спина», розрізи на рукавах, кишені, загини країв та інші операції під пресом |