To'liq avtomatik yorgan tikuv mashinasi ET-6662, kengligi 150–280 sm, uzunligi 150–280 sm, nemis MF og'ishni nazorat qilish tizimi bilan
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 1520 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6662 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 17 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 2500* 1000 * 300 sm |
| O'lcham oralig'i | Uzunligi: 1,5-2,8 m Kengligi: 1,5-2,8 m |
| Ish samaradorligi | 300 dona/soat |
| Vazn | 1520kg |