Avtomatik Havlu Kesuvchi Mashina ET-5835 47-90 sm Uzunlik 1 sm Hammom Kengligi Og'ir Po'lat Ramka Omron Tizimi CE
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 500–550 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | AC380V | Quvvat(W) | 6KW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 1800 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 4300 × 2300 × 1900 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5835-HS |
| Voltaj | AC380 V |
| Quvvat | 6KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 4300 × 2300 × 1900 mm |
| O'lcham oralig'i | Qoʻyilgan yopiq qirrasi: 1,0 sm, Kengligi: 25 sm–54 sm, Uzunligi: 47 sm–90 sm |
| Ish samaradorligi | 500–550 dona/soat |
| Vazn | 1800kg |