Автоматична машина для перехресного розрізання рушників ET-5835, довжина 47–90 см, ширина підгину 1 см, важка сталева рама, система Omron, сертифіковано відповідно до стандарту CE
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 500–550 шт./год | основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | AC380V | Сила (W) | 6 кВт |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 1800 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 4300 × 2300 × 1900 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5835-HS |
| Напруга | AC380 В |
| Потужність | 6 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 4300 × 2300 × 1900 мм |
| Діапазон розмірів | Загнутий край: 1,0 см, ширина: 25–54 см, довжина: 47–90 см |
| Ефективність | 500–550 шт./год |
| Вага | 1800кг |