Yukori tezlikdagi to'liq avtomatik sanoat tipidagi 4 tomonli tikuvchi apparat (napkin va sovut ishlab chiqarish uchun)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 720–800 m/soat | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 220V | Quvvat(W) | 3 kW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 600 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 350*200*190 sm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5831/SA |
| Vazn | 600 kg |
| O'lchov | 350*200*190 sm |
| Quvvat | 3 kW |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 720–800 m/soat, 220 V |
| Soatlik quvvat | ustuvor uzunligi: 3 mm, kengligi: 40 sm |
| Tikuv tezligi | 4500r/min |
| O'lcham oralig'i | 250 mm, 750 mm |
| Komponentlar | ikki oziq-ovqat ramkasi, ikkita to'g'rilash qurilmasi, chap va o'ng qo'l ustuvor mashinasi |
| Tikish mavjud | 3 ta yoki 4 ta ipdan iborat ustuvor |