Високошвидкісний повністю автоматичний промисловий чотирибічний швейний верстат для виробництва серветок і рушників
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 720–800 м/год | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 220В | Сила (W) | 3 КВт |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 600 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 350×200×190 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5831/SA |
| Вага | 600кг |
| Розмір | 350×200×190 см |
| Потужність | 3 КВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 720–800 м/год, 220 В |
| Продуктивність за годину | довжина стібка: 3 мм, ширина: 40 см |
| Швидкість шиття | 4500об./хв. |
| Діапазон розмірів | 250 мм 750 мм |
| Компоненти | два рамки для подачі матеріалу, два пристрої для вирівнювання, ліво- та правосторонні оверлок-машини |
| Наявні строчки | 3–4-нитковий оверлок |