Avtomatik bayroq uzunligi qo'rqilayotgan apparat
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | og'irlik (KG) | 2500 |
| kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | brend nomi | TPET |
| Sozlanadigan o'lchamlar diapazoni | 220–1800 mm | Qo'llaniladigan sanoatlar | Ishlab chiqarish kompaniyasi |
| Tikuv ignasi turi | Ikki ignali va bitta ignali | Tikuv turi | Zanjir tikuv, qulflanuvchi tikuv |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-2220 |
| Vazn | 2.5T |
| O'lchov | 420*252*240 sm |
| Quvvat | 6KW |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 380V |
| Soatlik quvvat | 960 m/soat |
| Tikuv tezligi | 6000 r/min |
| O'lcham oralig'i | 220 mm–1800 mm |
| Komponentlar | ovqatlanish qurilmasi, to'g'rilash qurilmasi, yopish qurilmasi, tikuv materiali, siljish va qo'yish qurilmasi |
| Tikish mavjud | yagona/yoki ikkita ignali zanjirli tikuv, yagona ignali blokli tikuv; yopish |