Автоматичний верстат для підгинання країв прапорів за довжиною
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| звіт про тестування обладнання | Надано | відео вихідного контролю | Надано |
| Гарантія | 1 рік | вага (кг) | 2500 |
| місце походження | Цзянсу, Китай | назва бренду | TPET |
| Регульований діапазон розмірів | 220–1800 мм | Відповідні галузі | Виробничий завод |
| Тип швейної голки | Подвійна голка та одинарна голка | Тип шва | Ланцюговий стібок, замкнений стібок |
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-2220 |
| Вага | 2.5Т |
| Розмір | 420 × 252 × 240 см |
| Потужність | 6 кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Продуктивність за годину | 960 м/год |
| Швидкість шиття | 6000 р/х |
| Діапазон розмірів | 220 мм – 1800 мм |
| Компоненти | подаючий пристрій, пристрій вирівнювання, пристрій для підгортання, швейний матеріал, пристрій для коливання та накопичення |
| Наявні строчки | ланцюговий стібок з однією або двома голками, замковий стібок з однією голкою; підгортання |