Yuqori tezlikdagi barcha biriktirilgan yorugʻlik chilang qilish liniyasi (har bir dona uchun 12 soniya)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 220 V | Asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | Og'irlik (KG) | 10500 |
| Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | Brend nomi | TPET |
| Sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatish | Maydonni o'rnatish, sozlash va o'qitish | Qo'llaniladigan sanoatlar | Mehmonxonalar |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6661 |
| Vazn | 10,5 T |
| O'lchov | 1500*900*300 sm |
| Quvvat | 16kw |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 380V |
| Soatlik quvvat | 200–220 dona/soat |
| Tikuv tezligi | 4500r/min |
| Etiket olchami | kenglik: 10–50 mm, uzunlik: 20–100 mm |
| O'lcham oralig'i | kenglik: 1,5–2,8 m, uzunlik: 1,5–2,8 m |
| Tikish mavjud | zanjir tugunlari, 3 ignali 5 ipli, interlok; yopish, bukuv, qoʻshilgan qirralarni qoʻyish, ikki qatlamli qoʻshilgan qirralarni qoʻyish |