Високошвидкісна універсальна лінія для виробництва ковдр (12 секунд на виріб)
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 220 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 10500 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Надання післяпродажного обслуговування | Монтаж, налагодження та навчання на місці | Відповідні галузі | Готелі |
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-6661 |
| Вага | 10,5 т |
| Розмір | 1500*900*300 см |
| Потужність | 16 кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Продуктивність за годину | 200–220 шт./год. |
| Швидкість шиття | 4500об./хв. |
| Розмір етикетки | ширина: 10–50 мм, довжина: 20–100 мм |
| Діапазон розмірів | ширина: 1,5–2,8 м, довжина: 1,5–2,8 м |
| Наявні строчки | ланцюговий стібок, триголковий п’ятинитковий стібок, інтерлок; обметування, загортання, підгинання країв, подвійне підгинання країв |