Ultra yuqori quvvatli kiyim etiketlarini biriktirish ish stansiyasi (kuniga 10 000 dona)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 220 V | Asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | Og'irlik (KG) | 260 |
| Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | Brend nomi | TPET |
| Sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatish | Xorijda mashinalarga xizmat ko'rsatish uchun tayyor bo'lgan muhandislar | Quvvat | 1W |
| Havo bosimi | ≥0.6MPa | Qo'llaniladigan sanoatlar | Mehmonxonalar |
| O'lchov | 1500*1500*1200 mm | Chiqim kapasiteti | 1 k/g |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-9620/CS |
| Vazn | 260 kg |
| O'lchov | 1500*1500*1200 mm |
| Quvvat | 1kw |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 220V |
| Soatlik quvvat | 1000 |
| Tikuv tezligi | / |
| O'lcham oralig'i | Uzunlik: 200–140 mm, Kenglik: 8–50 mm |
| Etiket olchami | / |
| Tikish mavjud | / |