Aqlli chop etishni aniqlash funksiyasiga ega yuqori tezlikdagi yorgan ishlab chiqarish tizimi (12 soniya / dona)
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | Asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | Og'irlik (KG) | 1520 |
| Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | Brend nomi | TPET |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-6662 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 17 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 2500* 1000 * 300 sm |
| O'lcham oralig'i | Uzunligi: 1,5-2,8 m Kengligi: 1,5-2,8 m |
| Ish samaradorligi | 300 dona/soat |
| Vazn | 1520kg |