Високошвидкісна система виробництва ковдр із розумним розпізнаванням друкованих зображень (12 с/шт.)
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 1520 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-6662 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 17 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 2500*1000*300 см |
| Діапазон розмірів | Довжина: 1,5-2,8 м Ширина: 1,5-2,8 м |
| Ефективність | 300 шт./год |
| Вага | 1520 кг |