Avtomatik Shamolak Ishlab Chiqarish Liniyasi 240 dona/soat Samaradorlik Avtomatik Qirralarni Kesish SPV Bulutli Menejment 1 sm Ip Nazorati
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 240 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 15KW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 4500 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 1640 × 540 × 450 sm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5883 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 15KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 1640 × 540 × 450 sm |
| O'lcham oralig'i | 800–2500 mm |
| Ish samaradorligi | 240 dona/soat |
| Vazn | 4500kg |
| Tikish mavjud | 3 ip 2 igla 3 igla 5 ip, yuraklanadigan |