Автоматична лінія для виробництва ковдр, продуктивність 240 шт./год, автоматичне обрізання країв, управління через хмара SPV, контроль довжини нитки 1 см
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 240 шт/год | основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 15кв |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 4500 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 1640 * 540 * 450 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5883 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 15кв |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 1640 * 540 * 450 см |
| Діапазон розмірів | 800-2500 мм |
| Ефективність | 240 шт/год |
| Вага | 4500кг |
| Наявні строчки | 3 нитки 2 голки 3-голкова, 5-ниткова згинальний |