Aylanma materiallar uchun avtomatik pardalar kesish mashinasi, A-shaklidagi ramkaga mos keladi, kengligi 150–200 sm, CE sertifikatlangan
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 220 dona/soat | asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 17kw |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 4000 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 14500 * 2500 * 2300 mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5882 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 17 kW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 14500 * 2500 * 2300 mm |
| O'lcham oralig'i | 1500-2000мм |
| Ish samaradorligi | 220 dona/soat |
| Vazn | 4000 kg |