Автоматичний верстат для поперечних завіс із рулонних матеріалів, сумісний з каркасом А-форми, ширина 150–200 см, сертифіковано за CE
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 220 шт./год | основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 17 кВт |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 4000 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 14500 * 2500 * 2300 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5882 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 17 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 14500 * 2500 * 2300 мм |
| Діапазон розмірів | 1500-2000mm |
| Ефективність | 220 шт./год |
| Вага | 4000кг |