Havlu Ishlab Chiqarish Uchun Aragich To'qima Matoni Uchun Ko'p Detallik Kesma Tikuv Mashinasi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| ishlab chiqarish quvvati | 40 dona/min | asosiy komponentlar | PLC, Dvigatel, Dvigatel |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 20KW |
| Kafolat | 1 yil | mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| video chiqish tekshiruvi | Taqdim etilgan | kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 3000 | brend nomi | TPET |
| олчов (У*П*Б) | 9000*5400*1900mm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5301 |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 20KW |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| O'lchamlar | 9000*5400*1900mm |
| O'lcham oralig'i | maksimal uzunlik : 180sm ; minimal uzunlik 20sm |
| Ish samaradorligi | 2571dona/soat |
| Vazn | 3000 kg |
| Tikish mavjud | zanjir yoki qulflanuvchi tugunlar — ixtiyoriy |