Багаточастинна машина для перехресного пошиття тканини з поперечного трикотажу для виготовлення рушників
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 40 штук/хв | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 20КВт |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 3000 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 9000*5400*1900 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5301 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 20КВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 9000*5400*1900 мм |
| Діапазон розмірів | максимальна довжина: 180 см; мінімальна довжина: 20 см |
| Ефективність | 2571 шт./год |
| Вага | 3000 КГ |
| Наявні строчки | ланцюговий/замковий стіб — за вибором |