Автоматичний верстат для нанесення шести торгових марок ET-9620/CS
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 220 В | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| звіт про тестування обладнання | Надано | відео вихідного контролю | Надано |
| Гарантія | 1 рік | вага (кг) | 260 |
| місце походження | Цзянсу, Китай | назва бренду | TPET |
| Надання післяпродажного обслуговування | Інженери, доступні для обслуговування машин за кордоном | Потужність | 1Вт |
| Повітряний тиск | ≥0.6мпа | Відповідні галузі | готелі |
| Розмір | 1500×1500×1200 мм | Вихідна потужність | 1 тис./год |
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-9620/CS |
| Вага | 260кг |
| Розмір | 1500×1500×1200 мм |
| Потужність | 1кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 220В |
| Продуктивність за годину | 1000 |
| Швидкість шиття | / |
| Діапазон розмірів | Довжина: 200–140 мм, ширина: 8–50 мм |
| Розмір етикетки | / |
| Наявні строчки | / |