Високошвидкісна безперервна швейна виробнича лінія для рушників, штор та ковдр
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 2000 шт./год | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 13КВ |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 3000 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 13300 × 5400 × 2900 мм | ||
Одиночна одиниця
Розмір окремої упаковки: 340 × 220 × 212 см
Маса окремої упаковки (брутто): 1900,000 кг
| Модель № | ET-5880 |
| Розмір | 13300 × 5400 × 2900 мм |
| Потужність | 13КВ |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Ефективність | 2000 шт./год |
| Швидкість шиття | 4500об./хв. |
| Діапазон розмірів | Довжина: 30–230 см, ширина: 20–230 см |
| Вага | 3T |
| Тип шиття | Горизонтальне шиття, ланцюговий стібок |