Готова до експлуатації чотирибічна система пошиття та маркування (замінює до 20 операторів)
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 15000 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Годинна продуктивність | 200 шт./год | Відповідні галузі | Виробничий завод |
| Тип шва | Ланцюговий стібок (стандартний) | Рівень автоматизації | Повністю автоматичний |
| Економія робочої сили | Замінює приблизно 20 швачок | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-6665 |
| Вага | 15T |
| Розмір | 2360*980*320 см |
| Потужність | 19,5 кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380 В |
| Продуктивність за годину | 200 шт./год. |
| Швидкість шиття | 3600–4000 об/хв |
| Діапазон розмірів | ширина: 110–265 см, довжина: 150–240 см |