Високошвидкісна рулонно-рулонна система виробництва штор із безперервним з’єднанням полотен
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 12–18 м/хв | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380В | Сила (W) | 5,5 кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 2500 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 420 × 252 × 240 см | ||
Одиночна одиниця
| Параметр | Передня частина |
| Модель No. | ET-2210 |
| Вага | 2.5Т |
| Розмір | 420 × 252 × 240 см |
| Потужність | 5,5 кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Продуктивність за годину | 720 м/год |
| Швидкість шиття | 4000об./хв. |
| Діапазон розмірів | 50 см – 185 см |
| Компонентів | подаючий пристрій, пристрій вирівнювання, пристрій для підгортання, швейний матеріал, пристрій для коливання та накопичення |
| Наявні строчки | ланцюговий стібок з однією або двома голками, замковий стібок з однією голкою; підгортання |