Високошвидкісна система чотирикутного різання та загину (16 секунд/виріб)
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 220 шт./год | Основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 16 кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 8000 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 1100 × 780 × 260 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5835-HS |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 16 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 1100 × 7800 × 260 см |
| Діапазон розмірів | Ширина чохла: 140–200 см, довжина: 160–200 см, висота: 18–40 см |
| Ефективність | 220 шт./год |
| Вага | 8000кг |
| Наявні строчки | Пошиття у вертикальному положенні з високим боком гладкий бічний шов замок |