Виробнича система медичного класу 1-до-2 з автоматичним введенням барієвої стрічки
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 2200 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Патент | 5 патентів на корисну модель | Розмір готової продукції | 30 см – 45 см (регулюваний) |
| Ефективність | 320–380 шт./год | Розмір | 5000×4300×2000 мм |
Одиночна одиниця
| Модель № | ET-5856 |
| Вага | 2,2 т |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 10КВ |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Розмір | 5000×4300×2000 мм |
| Діапазон розмірів | 30–45 см |
| Ефективність | 320–380 шт./год (42×42 см), візерунок «день» |
| Опис процесу | Подача тканини одношарова або багатошарова, зігнута з вставкою барієвої смуги та бавовняної стрічки, з можливістю пошиття кількох видів строчок. |
| Швидкість шиття | 4500об./хв. |
| Тканина матеріалу | мАРЛЯ |