Готова комплексна швейна система: автоматичне різання, маркування та оверлок з чотирьох сторін
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 800 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Надання післяпродажного обслуговування | Інженери, доступні для обслуговування машин за кордоном | Потужність | 6 кВт |
| Повітряний тиск | ≥0.6мпа | Відповідні галузі | Готелі |
| Розмір | 485×160×215 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5869 |
| Вага | 0.8T |
| Розмір | 485×160×215 см |
| Потужність | 5кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Продуктивність за годину | 28 шт./упак. |
| Швидкість шиття | / |
| Діапазон розмірів | МІН: 15 см × 15 см, МАКС: 45 × 45 см |
| Розмір етикетки | / |
| Наявні строчки | трьохниткова оверлок-строчка |