Інтегрована виробнича лінія для складання, штабелювання та упаковки рушників у пакети
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 720 шт./год | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 220В | Сила (W) | 8КВ |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 1000 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 470×260×150 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-7721 |
| Напруга | 220В |
| Потужність | 8КВ |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 470×260×150 см |
| Діапазон розмірів | Макс. розмір: 50×80 см, мін. розмір: 30×30 см |
| Ефективність | 720 шт./год |
| Вага | 1000кг |