Пневматична система стискання та обв’язування для рушників і ганчірок
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 10–20 с/пучок | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380В | Сила (W) | 1кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 580 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 2000×800×2650 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-7722 |
| Напруга | 380В |
| Потужність | 1кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 2000×800×2650 мм |
| Діапазон розмірів | довжина: 30–80 см ширина: 10–80 см |
| Ефективність | 10–20 с/пучок |
| Вага | 580 кг |
| Опис процесу | підходить для стиснутої упаковки всіх рушників |