Машинка ET-5901 для малювання та намотування швабри
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| потужність виробництва | 1200 м/год | основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 6 кВт |
| Гарантія | 1 рік | звіт про тестування обладнання | Надано |
| відео вихідного контролю | Надано | місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 4200 | назва бренду | TPET |
| розміри(Д*Ш*В) | 7654×5000×2525 мм | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-5901 |
| Напруга | 380В |
| Потужність | 6 кВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 7654×5000×2525 мм |
| Діапазон розмірів | ширина ≤ 2,2 м |
| Ефективність | 1200 м/год |
| Вага | 4200кг |