Гнучка ручна швейна станція з інтегрованим обрізанням та автоматичним нанесенням ярликів
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 700-900 шт/год | Основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 220 В | Сила (W) | 2,6 кВт |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 450 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 2200 * 1400 * 1750 мм | ||

| Модель No. | ET-6622 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.6 КВт |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Розмір | 2200 * 1400 * 1750 мм |
| Діапазон розмірів | 250-800 мм |
| Ефективність | 700-900 шт/год |
| Вага | 450KG |