Modulli ko'p darajali konfiguratsiyali kalitni qo'lga kiritish tizimi bilan jihozlangan og'ir ish sharoitidagi gilam ishlab chiqarish tizimi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Voltaj | 380 V | Asosiy komponentlar | PLC, reduktor, dvigatel, dvigatel |
| Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan | Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan |
| Kafolat | 1 yil | Og'irlik (KG) | 15000 |
| Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati | Brend nomi | TPET |
| Imkoniyat | 90 dona/soat, yagona qavat: 60 dona/soat | Quvvat | 27KW |
| Havo bosimi | 0.6MPa | Turi | Matol maşinası |
| O'lchov | 2000*540*340 sm | O'lcham oralig'i | 1300-2400 mm |
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-5867 |
| Vazn | 15000kg |
| Quvvat | 27KW |
| Havo bosimi | 0.6MPa |
| Voltaj | 380V |
| Soatlik quvvat | 90 dona/soat |
| O'lchov | 2000*540*340 sm |
| O'lcham oralig'i | 1300-2400 mm |
| Tikuv tezligi | 4000r/min |