Готова важка виробнича система для килимів із модульною багаторівневою конфігурацією
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 380 В | Основні компоненти | ПЛК, коробка передач, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 15000 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Потужність | 90 шт./год, один поверх: 60 шт./год | Потужність | 27кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа | Тип | Текстильний верстат |
| Розмір | 2000 × 540 × 340 см | Діапазон розмірів | 1300–2400 мм |
Одиночна одиниця
| Модель № | ET-5867 |
| Вага | 15000 кг |
| Потужність | 27кВт |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Напруга | 380В |
| Продуктивність за годину | 90 шт./год |
| Розмір | 2000 × 540 × 340 см |
| Діапазон розмірів | 1300–2400 мм |
| Швидкість шиття | 4000об./хв. |